Jednym ze sposobów zwiększania bezpieczeństwa wysyłki towarów jest skorzystanie z opcji zapłaty za pobraniem kurierowi. Ty samym mamy pewność, że nasz kontrahent wyśle towar. Dlatego też wielu klientów z takiej opcji chętnie korzysta, a my jako wysyłający musimy im taką możliwość zapewnić. Jednakże w wielu przypadkach są to dodatkowe koszta, dość spore i utrudniona procedura obsługi. Czy można tych problemów łatwo uniknąć i jak zamówić kuriera z taką opcją? Okazuje się, że rozwiązanie jest całkiem proste.

 

Dedykowana platforma kurierska rozwiązaniem

 

Jeśli chcesz w łatwy sposób ten problem rozwiązać, najlepiej jest wykorzystać dedykowaną platformę pośrednika kurierskiego. Z jednej strony zyskasz dostęp do logistyki różnych firm, a każda z nich stosuje na przykład inne terminy zwrotów pobrań na konto. Idąc tym tropem, zamów kuriera z taką usługą na stronie pośrednika kurierskiego. Możesz w tym miejscu wybrać stosowną firmę, gwarantującą albo zwrot szybciej, albo usługę zwrotu w niższych cenach. Dzięki temu wybierzesz dokładnie to, co Cię interesuje.

 

Dodatkowa, cicha korzyść

 

Dodatkową korzyścią jest to, że tworzysz konto użytkownika i sprzęgasz je z numerem konta bankowego. W ten sposób zwroty są wykonywane wygodnie i prosto na konto bankowe, ale przede wszystkim nie ma konieczności każdorazowo jego przygotowywania i wpisywania. Jest to również znacznie szybsza i tańsza opcja niż tradycyjny przekaz pocztowy, co stanowi dodatkowy atut tego rozwiązania.