Każda przesyłka powinna być ubezpieczona. Wynika to z faktu, iż nie zawsze mamy wpływ na wszystkie czynniki i może się coś wydarzyć, co doprowadzi do jej uszkodzenia. Wtedy warto odzyskać jej równowartość ze środków ubezpieczenia, nie będąc tym samym stratny. Jak jednak dobrze dobrać pod tym kątem firmę, zaoszczędzić na ubezpieczeniu, a równocześnie zapewnić sobie pełen sukces w odzyskiwaniu należności? Należy tutaj dobrze rozważyć tą sprawę.

 

Maksymalizacja ubezpieczenia – dobry przewoźnik z dobrym ubezpieczycielem

 

Jak zamówić kuriera z dobrym ubezpieczeniem wliczonym w cenie? Najlepiej skorzystać z usług platformy oferującej kilka topowych firm w jednym miejscu, jak na przykład http://www.goodpak.pl/. Dzięki temu mamy pewność, że wybrana opcja jest w porównaniu z innymi najtańsza. Część przewoźników udostępnia w cenie stosunkowo wysokie świadczenia, nawet do 50 tys. złotych. By mieć pewność, że trafisz na taką ofertę, zamów kuriera z głową i wpisując interesującą Cię kwotę.

 

Dodatkowa korzyść wynikająca z platformy

 

Dodatkową korzyścią wynikającą z zakupów usług kurierskich przez tego typu platformy to większa ochrona, gdyż o nasz interes obok firmy kurierskiej dba również firma pośrednicząca. Tym samym łatwiej jest przeprowadzić proces reklamacyjny w danej firmie dzięki wsparciu brokera, który najczęściej ma nawet dedykowane procedury przyspieszające cały proces oraz kontakty w działach reklamacji, co wydatnie zwiększa skuteczność i procent wygranych spraw odszkodowawczych.